Posti Hosteli tubade ja majade valik


Peamajas asub hostel koos receptioni ja köögiga. Hostel mahutab kokku kakskümmend inimest - tubade hulgas on üks sviit, üks neljakohaline ning kahesed toad. Vajadusel on lisavoodite võimalus. Samuti asub peamajas ka raviteenuste osakond ja puhketuba. Kõikides tubades on tasuta Wifi.

[layerslider id="4"]

SUUR PUHKEMAJA

Vaata lähemalt
Kui teie hing ihaldab midagi väärikat ja suursugust on suur puhkemaja just teie jaoks. Majas on kaks sviiti - mõlemal sviidil on eraldi magamistuba ja puhketuba. Toad on sisustatud antiikmööbliga ning kõikide mugavuste hulka kuulub ka telekas ja internet. Mõlemal sviidil on oma tualett, dušširuum ja eraldi sissekäik. Köök on kahe sviidi peale ühine ning sisaldab kõike vajalikku. Suurema privaatsuse huvides võib rentida terve maja.

[layerslider id="6"]

VÄIKE PUHKEMAJA

Vaata lähemalt
Väikeses puhkemajas on samuti kaks sviiti. Esimese sviidi kasuks on oma valiku teinud noorpaarid, kuid ka kõik need, kes armastavad romantilist hõngu ja intiimset lähedust. Erilise atmosfääri ja salapära tekitab baldahhiiniga voodi ning tuppa valitud heledad bastelsed toonid. Mõlemad sviidid sisaldavad televiisorit ja internetti. Köök, tualett ja pesemiruum on kahe sviidi peale ühine. Tagumine sviit on kaasaegsemas stiilis, kuid jääb väljapeetult soliidseks ja hubaseks. Suurema privaatsuse huvides saab väikest puhkemaja rentida ka tervikuna.

[layerslider id="5"]

SAUNAMAJA

Vaata lähemalt
Saunamaja teisel korrusel on kahekohaline ja neljakohaline tuba koos rõduga. Esimesel korrusel on saun, dussiruum, wc, puhkeruum koos köögi ja kaminaga. Soovikorral saab tellida spetsialseid aroomiõlisid leiliruumis kasutamiseks. Õues on terrass ja grillimaja. Võimalik saada raviteenuseid alates mai kuust.

[layerslider id="7"]